Praha: +420 774 444 308
Mobility Rent

ČASTÉ DOTAZY PŘI PŮJČENÍ DODÁVKY NEBO MIKROBUSU

S jakým předstihem si mám rezervovat zapůjčení dodávky nebo mikrobusu v Praze?

Doporučujeme provést rezervaci zapůjčení 3-4 dny předem nejlépe přes rezervační formulář. Rezervaci Vám potvrdíme emailem, případně nabídneme alternativní řešení. Mikrobusy je vhodné rezervovat i několik týdnů předem.

Je možné mi dodávku nebo mikrobus přistavit v Praze nebo na jiné místo?

Ano, dodávku nebo mikrobus Vám po dohodě přistavíme, a pak zase vyzvedneme.

Jaká je otevírací doba půjčovny dodávek a mikrobusů v Praze?

Máme otevřeno od pondělí do soboty od 8:00 do 18:30.

Jak staré jsou půjčované dodávky a mikrobusy?

Průměrné stáří u dodávek kategorie "A" je 7 let, kategorie "B" 3 roky a mikrobusů 1 rok. Vozový park průběžně obměňujeme o nová vozidla. Navíc jsou všechny naše dodávky a mikrobusy pravidelně servisovány ve zkráceném intervalu. Oproti jiným půjčovnám prezentujeme na našich stránkách skutečné fotografie půjčovaných dodávek a mikrobusů.

Mohu si půjčit dodávku pouze na několik hodin?

Ano, dodávku Vám půjčíme třeba jen na 4 hodiny.

Mohu si dodávku nebo mikrobus pronajmout na delší dobu?

Dodávky i mikrobusy pronajímáme na libovolně dlouhou dobu. Napište nám nebo zavolejte Vaše požadavky a my Vám připravíme nabídku ušitou na míru.

Mohu si půjčit dodávku nebo mikrobus i s řidičem?

Ano, k dodávce nebo mikrobusu Vám zajistíme řidiče. V případě potřeby může být anglicky hovoříci.

Jsou dodávky a mikrobusy havarijně pojištěny?

Ano, všechny naše dodávky a mikrobusy jsou havarijně pojištěny s připojištěním čelního skla. V rámci pojištění je u každé dodávky a mikrobusu sjednána prémiová asistenční služba.

Skládá se při zapůjčení dodávky nebo mikrobusu kauce?

Ano, vratná kauce se skládá ve výši spoluúčasti havarijního pojištění. Standardně je ve výši 10 000,- Kč, připojištěním ji lze snížit na 5 000,-. Pro cesty do zahraničí je požadována kauce 30 000,- Kč. Kauci je nutné složit v hotovosti. Zákazníci, kteří mají s námi uzavřenu rámcovou smlouvu kauci neskládají.

Půjčujete dodávky nebo mikrobusy bez omezení ujetých kilometrů?

Pro každé zapůjčení dodávky nebo mikrobusu je sjednán limit ujetých kilometrů, který je pro naprostou většinu zákazníků dostačující. Pokud by byl pro Vás limit ujetých kilometrů nízký, upravíme pro Vás smluvený nájezd individuálně.

Musím tankovat na předem stanovených čerpacích stanicích?

Nemusíte,ale dodávku nebo mikrobus před vrácením dotankujte (dodávku a mikrobus přebíráte s plnou nádrží) na nejbližší možné čerpací stanici a doklad o tankování si uschvejte pro případnou kontrolu stavu paliva v nádrži. Není dovoleno tankovat ekonaftu.

Lze uhradit půjčovné platební kartou v případě, že je mi dodávka nebo mikrobus přistaven?

Úhradu platební kartou lze zatím provést jen v našem sídle - v Praze.

Lze uhradit platební kartou kauci?

V případě blokace kauce přes platební kartu je nezbytné vyplnit před převzetím vozidla bankovní formulář, ve kterém se uvádí kompletní identifikace karty, včetně CVC kódu - doporučujeme tedy kauci skládat v hotovosti.